Šetřete peníze i čas sdílením firemních vozů

Sdílení aut SmartlyCar snižuje náklady na provoz vozového parku, zrychluje rezervaci služebních vozů a vytváří přehledné statistiky. Umělá inteligence vybere vhodné auto pro konkrétní jízdu nebo přeplánuje rezervace v případě kolize.

Vyzkoušet zdarma
Screenshot

Sdílení aut chytře a bez zbytečné administrativy

Zaměstnance nebaví vyplňovat excelové tabulky nebo se podepisovat do papírových lejster. Obzvlášť, když spěchají na služební cestu. Mějte správu vozů na jednom místě a bez stresu.

Rezervační systém

Perfektní přehled nad všemi auty

K rezervaci stačí zaměstnancům dva kroky – vyplní čas, doplní cíl cesty a je hotovo.

Umělá inteligence každému doporučí nejvhodnější auto pro jeho cestu na základě efektivity (např. spotřeby či vzdálenosti) a spolehlivosti zaměstnance (např. jeho stylu jízdy nebo zvyku prodlužovat rezervace).

Využijete také jednoduchý přehled, který vám řekne, kdo má auto rezervované a na kdy. Nikdo tak nemusí po autech vyhlašovat pátrání.

Rezervace místa

Analytika

Rychle zjistíte, jak a kde ušetřit

Chcete vědět, zda se vám vozový park finančně vyplácí? Odpovědi najdete ve srozumitelných číslech a grafech v analytickém modulu.

Zjistíte, jestli si po zavedení sdílených rezervací vystačíte s menším počtem vozů. Analytika vám ukáže reálnou vytíženost vozů i nákladů na každé auto.

V analytickém modulu také můžete manuálně nastavit, která auta bude systém přednostně nabízet zaměstnancům.

Přidělení místa

Kniha jízd

Kniha jízd, která se vyplní sama

Do elektronické knihy jízd se automaticky propisují místa a časy z rezervací, ujeté kilometry i spotřeba. Díky tomu mají správci vozidel s vyplňováním knihy jízd podstatně méně práce.

V knize jízd snadno dohledáte, které služebky mají auta za sebou. Objevil se škrábanec na karoserii? Stačí jedno kliknutí a je jasné, kdo si nedal pozor při parkování.

Uvolnění místa

Jak SmartlyCar pomáhá konkrétním lidem

Image

Rezervace auta za pár sekund

Zaměstnanci si auto rezervují na pár kliknutí. Vyhnou se zdlouhavým telefonátům správcům vozidel i stresu při shánění volného auta na last minute služebku.

Image

Na nic nezpomenete

SmartlyCar správce zbaví 90 % agendy okolo vozového parku. Aplikace udělá pořádek v knize jízd a ještě ho včas upozorní na termíny servisní prohlídky nebo prošlé dálniční známky.

Image

Náklady na vozový park přehledně v číslech

Šéf z aplikace snadno zjistí vytíženost vozového parku, a zda na něm náhodou neprodělává. Aplikace za něj dohlédne na to, že zaměstnanci používají auta tak, aby firma ušetřila a aby zbytečně nezatěžovali přírodu.

Image

V BKB Metal díky SmartlyCar zjistili, že jim stačí méně služebních aut

V inženýrské firmě BKB Metal začali díky SmartlyCar efektivně sdílet služební auta a zjistili, že se v pohodě obejdou s menším počtem služebních vozů. Zaměstnanci navíc nemusí kvůli rezervacím nikam volat a asistentky mohou věnovat čas důležitější práci. Přečtěte si, jak SmartlyCar usnadnil život celé firmě.

BKB metal avatar image
“Zaměstnanci se nám už nehádají o auta.

Vyzkoušejte si SmartlyCar na 30 dní zdarma

Bez závazků, bez nutnosti zadávat platební kartu, se všemi funkcemi a s neomezeným počtem uživatelů i firemních aut.