Newsroom

Pravidelné informace o novinkách v aplikaci SmartlyCar. Zjistěte co jsme opravili, co jsme vylepšili a jaké funkce jsme do aplikace přidali.

Rezervace parkování pro návštěvu 👨‍💼

14 ledna, 2022

Parkovací místa můžete nově rezervovat i pro vaše návštěvy. Víte, že k vám přijíždí kolega z jiné pobočky? 🏬
Stačí v detailu místa nastavit, kdy bude místo potřebovat, přidat poznámku třeba s jeho jménem a může parkovat. 👌

Dřívější návrat z dovolené 🏖

30 listopadu, 2021

Vracíte se z dovolené o den dřív a potřebujete zpět své přidělené parkovací místo? Žádný problém. Stačí zadat, kdy budete zpátky a aplikace Vám uvolněné místo opět zarezervuje. Kolegům, kteří měli místo rezervované dá aplikace včas vědět a najde jim jiné parkovací místo. 🤝

Férové parkování pro všechny

22 listopadu, 2021

Zaměstnancům můžete v aplikaci nastavit kredity, které využijí pro rezervaci parkovacích míst. Díky kreditům zajistíte, aby bylo parkování stejně férové pro všechny. Kredity se každý měsíc automaticky aktualizují. 1 kredit = 1 rezervace parkování. Parkujte férově! 💚 🅿️

Kdo a kde parkuje?

31 října, 2021

Přidali jsme vychytávku, díky které snadno zjistíte kdo zrovna parkuje na kterém místě. ?

Funkci aktivujte v nastavení aplikace. Následně stačí myší najet na tlačítko obsazeno v detailu dne a uvidíte e-mail osoby, která má parkovací místo zarezervováno. ?

Parkujte s SPZ

28 října, 2021

?️ Chcete mít přehled o tom kdo a s jakým autem využívá parkoviště? ?

Aktivujte v nastavení funkci Zadávání SPZ. Pozor - po aktivaci funkce je pro rezervaci parkování potřeba vyplnit SPZ auta. Vaši defaultní SPZ si můžeme nastavit ve Správě účtu.

Pomáháme začlenit elektromobily

19 října, 2021

Máte ve vozovém parku elektroauto? ? ♻️ V nastavení aplikace můžete nově nastavit akční radius dojezdové vzdálenosti a aplikace pro vás před provedením rezervace automaticky vyhodnotí jestli je pro trasu elektroauto vůbec vhodné. Akční radius pomáhá firmám s co nejefektivnějším využitím elektroaut. ? ⚡️

Zářijové novinky

8 září, 2021

  • ?️ Parkování - Pomocí aplikace SmartlyCar můžete nově spravovat a sdílet parkovací místa. Zaměstnanci si rychle a jednoduše zarezervují místo. Z kanceláře i z domu.
  • ? Skupinová oprávnění - Vytvořte si například skupinu marketing, přidělte ji uživatele a auta, které mezi sebou budou sdílet.
  • ? Poškození - Při ukončení rezervace můžete zrychleně přidat poškození vozidla
  • ⚙️ Nastavení aplikace - Upravili jsme administrativu, aby se vám s ní lépe pracovalo